• Kurutulmuş Suda Şeffaf Enerji Verimli Cam Isı Koruma
 • Kurutulmuş Suda Şeffaf Enerji Verimli Cam Isı Koruma
 • Kurutulmuş Suda Şeffaf Enerji Verimli Cam Isı Koruma
Kurutulmuş Suda Şeffaf Enerji Verimli Cam Isı Koruma

Kurutulmuş Suda Şeffaf Enerji Verimli Cam Isı Koruma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CHANGSHU ÇİNİ
Marka adı: SYSEN
Sertifika: IGCC IGMA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Güçlü, denize layık ahşap, araya giren kağıtlarla yaratır
Teslim süresi: 25 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 100000 PIECEC AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Müşteri ihtiyaçlarına göre: Müşteri ihtiyaçlarına göre Belirtimi: Müşteri ihtiyaçlarına göre
Renk: net, gri, yeşil, mavi, bronz Kalite Sınıf: Inşaat kullanımı, mobilya kullanımı vb.
Türü: Float cam Tekniği: Şeffaf Cam, Temperli Cam, Renkli Cam
Vurgulamak:

Isıya Uygun Cam

,

İzoleli Cam Paneller

Ürün Açıklaması

Temiz enerji camı mini Cam ısı koruması, Dahili kurutucu

Enerji tasarruflu çift veya üçlü sırlı üniteler içeren pencerelerin kurulması size birçok avantaj sağlar :

 • Evinizin enerji verimliliğini artırır
 • Kullandığınız enerjiyi azaltır
 • Isıtma faturalarınızı paradan tasarruf edin
 • Tekli cam veya standart çift camdan daha etkili
 • Öncü bir markadan beklediğiniz kalite ve güvence sağlar
 • En yüksek Avrupa kalite standartlarına göre üretilmiştir
 • Bir dizi çerçeve çeşidinde ülke çapında pencere kurulumcularından temin edilebilir

Enerji Tasarruflu Camlar nasıl çalışır?

Isı daima soğuktan akar. Bu nedenle, düşük ısıya maruz kalmayan bir pencere camı, evinizdeki ısıyı emer ve onu kaybolduğu daha soğuk dış yüzey üzerine yayar. Düşük E camı, ısının kötü bir radyatör olan ve dışa aktarılmasına izin vermeyen özel bir kaplamaya sahiptir. Bunun yerine, düşük-e kaplama odanıza geri gelen ısıyı aslında yansıtmaktadır.

 • Ome enerji, camdan geçerken absorbe olur. Emilen enerji camı ısıtır. Yaşam alanına giren enerji, odanın mobilya ve halı gibi öğeleri tarafından emilir. Bu maddeler de enerjiyle ısınır.
 • Sıcak öğeler enerjiyi yeniden yayınlar ve bu odada ocakların ve radyatörlerin yanı sıra ılıman mobilyalar da içerir. Bu yeniden yayılan enerji artık kısa dalga radyasyonu değil, bu yüzden enerji artık uzun dalga radyasyonu olarak düşük e-pencereye doğru geri dolaşıyor.
 • Düşük-e cam, uzun dalga boylu radyasyonun, kaplanmış düşük-e yüzeyden yayılmasına izin vermez ve etkili bir reflektördür. Odaya giren enerji ve halihazırda mevcut olan ısı enerjisi düşük camdan yansır. İçinden geçen enerji ile ısıtılan cam bile uzun dalga enerjisi yayar ve onu iki yönde gönderebilir. Bazıları atmosfere geri gönderilirken bazıları binanın içine gönderilir.
 • Sonuç, enerji girmesini sağlayan ve ısı alınmasını önleyen nötr bir görünüm camıdır.

Düşük-e camı çift veya üçlü sırlı bir üniteye yerleştirerek, tekli cam bölmesi sıcaklıkları değişir. Daha fazla ısı tutulduğunda, camın dış bölmesi enerjiden kaçarak fazla ısıtılmaz ve iç bölme daha fazla ısı tutar ve daha sıcak olur. Bu iki etkiye sahiptir. Pencerelerin yakınında konveksiyonla daha az soğuk taslak vardır ve camdaki yoğunlaşma riski azalır. Bu sayede düşük e-camlama ısı kaybını önlemekle kalmaz aynı zamanda yılın daha soğuk aylarında da sıcaklığı teşvik eder.

Enerji tasarruflu camın U-değeri

Camın binadan ısıyı iletme oranı U-değeri ile ölçülür. U-değeri, W / m2K cinsinden ölçülür (Kelvin sıcaklık farkı başına metrekare başına Watts). Rakam ne kadar büyük olursa, ısı kaybı da o kadar yüksek olur.

Isı kaybı tasarrufu örneği

20m2 camı olan ve U değeri 5.8 (tek cam) olan ve içinde 10 derece daha soğuk bir eviniz varsa 1160 Watt (= 5.8 X 20 X 10) kaybedersiniz. Bu elektrikli bir yangında bir bar'dan daha fazla bir kayıp oranıdır. Camı düşük-bir ürünle değiştirerek U-değeri 1,5 olur, böylece yalnızca 300 Watt kaybedersiniz (ısı kaybının hemen hemen dörtte biri).

Geliştirilmiş pencere sızdırmazlık elemanları ve taslak geçirmezlik de pencerenin genel yalıtım özelliklerini iyileştirecek ve daha fazla enerji tasarrufu sağlayacaktır. Enerji verimliliğinin diğer bir yönü, camın ısı iletme kabiliyetidir. Mülkün U-değeri ve ısının binaya girme hızı, camın etkililiğinin daha kapsamlı bir değerlendirmesidir. Camın toplam geçirgenliği (veya daha doğrusu toplam güneş ısı iletimi veya g-değeri) cama verilen değerdir. Rakam ne kadar yüksek olursa, ev içi durumların çoğunda hedef olan ısıyı kazanmak daha iyi olur. Düşük E cam türleri, U-değeri ve g-değeri kullanılarak karşılaştırılabilir.

Gölgelendirme Katsayısı

Düşük e cam türlerini karşılaştırmak için kullanılan bir başka önlem gölgeleme katsayısıdır. Gölgelendirme katsayıları, camın güneşin ısı geçirgenlik özelliklerini kısa ve uzun dalga boyları ile karşılaştırır. Her bir camın verdiği enerjinin oranı bilinen özelliklere sahip standart bir ince cam cam parçasıyla karşılaştırılır. Kısa dalga enerjisi, uzun dalga enerjisi için gölgeleme katsayıları verilmiş ve ikisi toplam gölgeleme katsayısına birleştirilmiştir. Nispeten yüksek uzun dalga gölgeleme katsayısına sahip bir cam, çok fazla enerji emmiş olacak ve binaya tekrar yayılacaktır. Renkli, oldukça emici bir cam olması muhtemeldir. Bu bilgi, mimarlara ve aynı zamanda ısıtma ve havalandırma mühendislerine özel bir ilgi duyar; çünkü bir bina için ne kadar enerji geleceğini ya da binadan kaçacağını bildiklerinde bir binanın ısıtma ve soğutma yüklerini hesaplayabilirler.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Kurutulmuş Suda Şeffaf Enerji Verimli Cam Isı Koruma bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.