Güvenlikli Temper Cam Panelleri, Mimari Dekoratif Cam Kapı Panelleri

Güvenlikli Temper Cam Panelleri, Mimari Dekoratif Cam Kapı Panelleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SYSEN
Sertifika: IGCC IGMA
Model numarası: S121

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak ambalaj
Teslim süresi: 25 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 8000 PARÇA AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Özel özelliği: Güvenlik Türü: Giriş kapısı
Ambalaj:: kağıt / plastik / ahşap Elektroliz kaplaması mevcut: Krom, siyah krom, saten nikel
Ulaşım: Gemi veya hava Sertifika: IGCC IGMA CCC
Marka adı: Sysen Tasarım: olarak talep
Vurgulamak:

Dekoratif Cam Panelleri

,

Mimari Cam Panelleri

Ürün Açıklaması

Güvenlikli Temper Cam Panelleri, Mimari Dekoratif Cam Kapı Panelleri

Dekoratif cam, herhangi bir yaşam alanını çok fazla masraf ödemeden serinlemenin harika bir yoludur; Mahremiyetten ödün vermeden alanınıza doğal ışık getirmenin kolay bir yoludur. Evinizi yenileyip yenilemekten, yeni bir ev inşa etmekten ya da sadece mevcut dekorunuza özel bir dokunuş eklemek isteyen olsun, dekoratif cam sizin için bir şey olabilir!

Küresel sistemdeki kapı sistemlerinin çoğu aynı temel kapı döşeme levhası ve benzeri donanımları kullanıyor, bu nedenle bariz diferansiyel, kullanılan dekoratif cam. Bu sebeple, küresel piyasada bulunan en geniş ve en geniş dekoratif cam ünitelerini yaratmış bulunmaktayız - böylece kapılarınızı kârlı bir şekilde satmanıza yardımcı olabilirsiniz.

Yeni pencerelerinize bu son dokunuşu sağlamak ya da yeni bir salon kapısında müthiş bir etki yaratmak için bulunmuş olsanız da, Elmas Cam dekoratif serisi ihtiyaçlarınızı karşılamaya emindir. Dublin fabrikamızda kalifiye zanaatkarlar tarafından oluşturulmuş olan Elmas Dekoratif cam serisi, herhangi bir ev için uygun hem geleneksel hem de çağdaş tasarımların geniş bir seçimini birleştiriyor.

Sizin için yaratmamızı istediğiniz belirli bir ısmarlama tasarımınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin ve mecbur etmekten mutluluk duyacağız.

 • İster basit bir tekli veya çift cam alternatifi olsun veya orijinal camınızı yeni çift camlı üniteler halinde kapsüllüyorsa da, biz de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunabiliriz:

  - Renkli kurşunlu cam

  - Geleneksel veya ısmarlama tasarımlar

  Lehimli ve lehimsiz seçenekler

  -Veritilen kurşun ebatları ve renkleri

  Kaplanmış çift camlı üniteler

  Çin genelinde faaliyet gösteren önde gelen cam tedarikçileri olarak, teknisyenler ekibimiz tüm işleri mümkün olan en yüksek standartlara taşımak için son derecede yetenekli ve tecrübelidir. Mülkünüzün hizmetlerimizden nasıl yararlanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

1. Şeffaf bir metalik kaplama uygulayın.
Metalik bir oksit kaplamaya sahip cama düşük emisyon camı (Low-E olarak da bilinir) denir. Halıya ve kumaşlara zarar veren güneşin UV ışınlarına karşı da değişken koruma avantajına sahip olursunuz.

Fenplast, bir istisnai ER (Enerji Sınıflaması) göstergesi kullanarak bir kapı penceresinin enerji potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış olan Low-E ES camın yalıtım camları ve havalandırma birimlerinde bir seçenek sunar .


2. İki cam bölmesi arasındaki havayı inert bir gaz ile değiştirin .

İki cam levha arasındaki inert gaz, iletkenliği (hava ile karşılaştırıldığında) azaltır ve yalıtım camının iç yüzey sıcaklığını arttırır. Argon en çok kullanılan gazdır.

Fenplast tarafından üretilen tüm izolasyon camlarına% 95 oranında minimum ve onaylı bir dolum oranı ile Argon gazı enjekte edilir, böylece evinizin sıcaklığını herhangi bir ek masraf olmadan korursunuz.

3. Bir yalıtım camı ara parçası .

Cam ayırıcı, iki cam bölmesini İzolasyon camı çevresinde birbirinden ayıran ve iletkenliği azaltmaya ve üstün izolasyon sağlayan parça.

Çeşitli yalıtım camı aralayıcıları mevcuttur ve bu işlevi değişik derecelerde başarı ile doldurun.
Fenplast, NASA tarafından onaylanan ve iki bölmeli yapısal köpük kenarından Super Spacer TM denilen yalıtım ara parçasını kullanıyor. En yüksek uluslararası standartları karşılayan dayanıklılık ve gaz tutma özelliklerini korurken, bu tür bir metalik olmayan yalıtım camı ara parçasının tüm avantajlarına sahiptir.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Güvenlikli Temper Cam Panelleri, Mimari Dekoratif Cam Kapı Panelleri bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.