• Vakum İzoleli Enerji Verimli Cam Pencere İçin 20-28 KG / ㎡ Ağırlık
  • Vakum İzoleli Enerji Verimli Cam Pencere İçin 20-28 KG / ㎡ Ağırlık
Vakum İzoleli Enerji Verimli Cam Pencere İçin 20-28 KG / ㎡ Ağırlık

Vakum İzoleli Enerji Verimli Cam Pencere İçin 20-28 KG / ㎡ Ağırlık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CHANGSHU ÇİNİ
Marka adı: SYSEN
Sertifika: IGCC IGMA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Güçlü, denize layık ahşap, araya giren kağıtlarla yaratır
Teslim süresi: 25 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 100000 PIECEC AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ağırlık: 20-28 KG / ㎡ Belirtimi: Müşteri ihtiyaçlarına göre
Max.Demension: 1500 x 2500 mm Min.Demension: 300 * 300MM
Türü: Float cam Tekniği: Şeffaf Cam, Temperli Cam, Renkli Cam
Vurgulamak:

Enerji Tasarruflu Cam

,

Termal Verimli Cam

Ürün Açıklaması

Düşük e camın faydaları

  • Geliştirilmiş enerji verimliliği. Windows, bir evin kışın ısı kaybının% 25'inden sorumlu olabilir. Düşük e cam, kış aylarında ısı kaybını azaltmanın yanı sıra klima mevsiminde ısı kazancını da azaltır.
  • Daha az UV hasarı. En ultraviyole (UV) ışınımın engellenmesiyle, düşük ısı camı, kumaşları, deri, halı, sanat eserlerini ve kaplamaları güneş ışığının soldurucu etkilerinden korumaya yardımcı olur.
  • Yoğunlaşma azaldı. Pencere camındaki yoğunlaşma ısıtma mevsimi boyunca sıcak hava soğuk cam cam ile temasa girdiğinde nemini bırakarak cam yüzeyinde su damlaları oluşturduğundan sorun olabilir. Düşük cam bu istenmeyen yoğunlaşmayı en aza indirecek veya ortadan kaldıracaktır.
  • Pencere ve kapılarda indirim yapar. Energy Star gereksinimlerini karşılayan (düşük camlı camlar dahil) yeni veya yedek pencere veya kapılar takarsanız, bir vergi kredisi almaya hak kazanabilirsiniz. Devlet ve hizmet programlarına göre farklı teşvikler de uygulanabilir.

1. Isıtma faturalarında daha fazla tasarruf edin - çift camlı pencerelerde maliyet tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak ve mevcut bina yönetmeliklerinin gereksinimlerini aşmak için halihazırda optimize edilmiş bir enerji dengesine sahipsiniz. Üçlü cam, sıcaklığı korumak için olağanüstü ısı yalıtımı özellikleriyle birlikte, doğal gün ışığından sıcaklığı yakalayan ve evinize çeken yüksek düzeyde bir güneş ısı kazanımına olanak tanır. Sonuç, maksimum "A + "Enerji tasarrufu sağlamak ve enerji faturalarında daha fazla tasarruf sağlamak için daha düşük bir U-değeri * sağlamak.

2. Maksimum konfor - modern çift camlarda olduğu gibi, üçlü camlı pencerelerin gelişmiş termal verimliliği, soğuk lekelerin giderilmesini sağlar. Üçlü camlı pencereler de mükemmel termal akustik performans sunmak için optimize edilebilir - dışarıdaki gürültüyü minimuma indirir. Bu ayrıca, akustik lamine cam ile veya farklı cam kalınlıklarını çift camla birleştirerek de başarılabilir.

3. Daha fazla güvenlik - çift camda lamine cam kullanarak veya üçlü camda ilave bir cam bölmesi bulunması sayesinde evinizi güvende ve güvenli tutarak daha fazla güvenlik sağlanabilir.

İnce Yapı

SYSEN, yalıtımlı camdan daha ince ve daha hafif bir yapıya sahiptir.
Üçlü bölmeli yalıtımlı camlara kıyasla LandVac, kalınlığının sadece altıncı bir parçasına sahiptir ve çok daha iyi bir U değeri idare ederken metre kare başına 10 kg daha az ağırlığa sahiptir. Bu arada, düşük Low-E cam katmanları daha yüksek transmitans ve gelişmiş optik şeffaflık sağlar.

tip

U-değeri

(W / m2K)

Görülebilir ışık

Geçirgenlik

(%)

Kalınlık

(mm)

Ağırlık

(Kg / m2) '

LandVac

4TL * + 0.3V + 4T

0,48 70 8.3 20

Izolasyonlu cam

4TL * + 12A + 4TL * + 12A + AT'ye

0.97 56 36 32

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Vakum İzoleli Enerji Verimli Cam Pencere İçin 20-28 KG / ㎡ Ağırlık bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.