• Alüminyum İç Blind Cam 25-30 mm Kalınlık Toz Korumalı Enerji Tasarrufu
 • Alüminyum İç Blind Cam 25-30 mm Kalınlık Toz Korumalı Enerji Tasarrufu
Alüminyum İç Blind Cam 25-30 mm Kalınlık Toz Korumalı Enerji Tasarrufu

Alüminyum İç Blind Cam 25-30 mm Kalınlık Toz Korumalı Enerji Tasarrufu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CHANGSHU ÇİNİ
Marka adı: SYSEN
Sertifika: IGCC IGMA
Model numarası: S009

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak ambalaj
Teslim süresi: 25days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 10000 aylık ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

İşlevi: Sıcak sanatçı ısı yalıtımı ses yalıtımı korumak Boyutu: Özel tasarım availble
Elde mevcut mevcut: Pirinç, nikel, patine. Elektrokaplama: Krom, siyah krom, saten nikel
Uygulama: Bina Sertifika: IGCC IGMA
Vurgulamak:

Kapılar Pencere İçin Güneşlikler

,

Cam Kapılar

Ürün Açıklaması

Çift cam kapaklı camlar, Low-E cam 2268 2268 beyaz Hava geçirmez sürgülü beyaz alüminyum kolay temizleme

Özel veya louverlu cam nedir?

Bununla birlikte, bir pencere tedavisi seçmeden önce iki şeyi aklınızda bulundurmanız gerekir:
- İstediğiniz zaman size gizlilik kazandıracak bir şeye, ve istediğiniz zaman güneş ışığına ihtiyacınız var - yine de iyi görünüyorsanız.
- Odanızdaki dekorun geri kalanı ile uyuşan bir şeye ihtiyacınız var. Örneğin, ağır, antik görünümlü çiçek perdeleri, modern mobilyalarla dolu bir odada gülünç görünürdü.
Gölgeler, bambu ürünleri ve yuvarlanıp süzülen şeyler gibi yeni yenilikler sayesinde pencere tedavisi fikir dünyası sonsuz gibi görünebilir.
Peki eski pencere tedavileri - perdeler gibi? Pencere işleme fikirleri için hâlâ faydalı mısınız?
Kesinlikle!
Yine de, annenizin ağır antik perdelerine razı olmanız gerekmiyor. Bunlar en geleneksel pencere tedavilerinden biri olabilir, ancak perdeler son yıllarda biraz "sprucing up" almışlardır. İşte perdeler hala orada en popüler pencere tedavi fikirlerinden biri:
- Her zamankinden daha fazla kumaş seçilebiliyor. İster pencere tedavi fikirlerinizin hafif veya ağır bir şey ister, yapabilirsin.
- Her iki dünyanın da en iyisini sundukları için şeffaf perdeler popülerlik ve kullanılabilirlik açısından artıyor; Size gizlilik de verirken ışığa izin veriyorlar. Ayrıca, zarif ya da rahat olabilirler.
Pencere Tedavi Fikirleri Artık perde donanımı için daha fazla seçenek var. Eşsiz bir görünüm elde etmek için yüzük, parça ve hatta süslü pimleri kullanabilirsiniz.
- Dantel perdeleri stilden asla dışarı çıkmaz. Hangi yılda olursa olsun, dantel üzerinde hafif ve havadar bir görünüm elde edebilirsiniz.
Peki, hangi pencere tedavi fikirlerinin sizin için doğru olduğunu nerden biliyorsunuz?
Öncelikle hangi pencere çeşidine bağlıdır!

Özel veya panjurlu cam çözümleri, ticari, konut, eğitim, sağlık veya kurumsal ortamlar için ideal günışığı aydınlatma veya gizlilik çözümü sağlamak için hava boşluğu boşluğunun içine kordonsuz, ekstrüzyonlu alüminyum kanatçıklar içeren yalıtım cam üniteleridir. Aluminyum panjurlar kalite, dayanıklılık ve düşük bakım gereksinimleri açısından mimari cam çözümleri için standart güneşliklerden üstün avantajlar sağlar.

Özel veya louverlu camlar nasıl kullanılır?

Ahşap pencere camı neredeyse tüm iç ve dış cam uygulamaları için kullanılabilir. Unicel, gölgeleme sistemlerine, görüş kontrolüne, gizlilik camına, sese veya gün ışığına ihtiyaç duymanıza gerek duysanız bile, herhangi bir görüş veya gün ışığı kontrol gereksinimlerine üstün bir louverli cam alternatifi sunar.

Louvered Glazing - Vision Control® hakkında

Vision Control® üstün güneş ışığı ve görme kontrolü için pazar lideri bir üründür - eşsiz işlev ve performans için pencere, panjur ve diğer gölgeleme sistemindeki jaluzilerin yerini alan gölgeli cam.

Vision Control®, patentli, hava geçirmez şekilde kapatılmış bir cam ünitesidir ve cam iç panjurları iç ve dış cam uygulamaları için hemen her şekle uyarlanabilen kepenkleri birleştirir. Gelişmiş louverli cam teknolojisi dizeleri ortadan kaldırır, hizalamayı sağlar ve bakım gerektirmez. Dış uygulamalara monte edildiğinde, Vision Control®, LEED sertifikasyon gereksinimlerini destekleyen enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır.

 • Zaman testini yapar
 • Üstün kalite sunar
 • Kendisi için öder
 • Bakım gerektirmez
 • Enerji verimliliği sağlar
 • Hijyen, gizlilik ve rahatlığı garanti eder
 • İyi görünüyor

Süre İçin Entegre Jaluziler

İtmeli Blok ile çalıştırılan entegre storlar basit ve güvenilir bir manüel sistemdir. Şaşırtıcı hız ve zarafetle çalışırlar. Kaldırma, alçaltma ve eğme işlevleri, itme bloklarını yan kenar rayları boyunca sürükleyerek elde edilir.

Tek Raylı İtmeli Blokla çalışan entegre storlarımız basit ve güvenilir bir manuel sistemdir. Şaşırtıcı hız ve zarafetle çalışırlar. Kaldırma, alçaltma ve eğme, bir itme bloğunu tek taraf sınır rayını yukarı ve aşağı kaydırarak gerçekleştirilir.

Fransız Paneller, cam panoların arasında körlerle yapılmışlardır. Tipik olarak Fransız Kapıları tüm cam nedeniyle çok fazla mahremiyet sağlamıyor. Geçmişte Fransız Kapısı ile mahremiyet istiyorsanız, kör veya kapıya bağlı bir perde takmanız gerekecekti. Artık o seçenek için razı olmamanız gerekiyor, çünkü artık tüm Fransız Kapılarını çoğunu panjurlarla alabiliyorsunuz.

Yeni evimi tasarladığımızda karım, kahvaltı köşesinde Fransız Kapıları olması konusunda endişeliydi. Öğleden sonra güneşten gelen gizlilik ve gölgeleme endişeliydi. Küçük körlerden büyük bir hayran olmamıştı çünkü onları temizlemekten nefret ediyordu. Fransız Kapılarını yalıtımlı camın içine yerleştirilmiş mini kör ile sipariş edebileceğimi söylediğimde, ürünü denemekle çok ilgilendi.

Bu özellikten çok memnun olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyorum. Körlerin kapıda iki kumandası vardır; biri körlüğü yükseltmek ve indirmek ve diğeri kör bıçakların eğimini kontrol etmektir. Bu jaluzilerin en büyük yararı, asla camın ağrıları arasındaki sızdırmazlık boşluğu içinde bulunduğu için asla temizlenmeye ihtiyaç duyulmamasıdır. Maliyet bir mini kör set satın almakla benzerdi, bence bu özellikli bir kapı sipariş etmemek için delirmişsinizdir. Pencerenin ışığının tam olmasını istiyorsanız, kör bahseri kadar açık tutun ve orada olduklarını bile bilmiyorsunuz.

 • Kumanda Kolu Bağlantısızlıkları - Yeni modellerin birçoğunda, camın dışındaki kontrol kolları, güçlü mıknatıslı dahili kumandalara bağlanır. Bu, kontrollerin camın enerji verimliliğinden ödün vermeden kullanılmasını sağlar. Genelde ne olur güneşlikler "kapalı" konumdayken körleri camın içinde yukarı ve aşağı hareket ettirmeyi denerseniz, sistemde fazla gerginlik oluşur ve mıknatıs gitmeye başlar. Kumanda kolu muhtemelen alt tarafa doğru kayacaktır. Bu, kolu bıraktığınız yere kadar hareket ettirerek düzeltilebilir. Sonra, panjurları yukarı veya aşağı hareket ettirmeden önce "açık" bıraktığınızdan emin olun.
 • Kumanda Kablo Kırılmaları - Bazı durumlarda dahili kablolar kopabilir. Bu durumda, yeni bir cam yerleştirme almanız gerekecek. Bütün bu storlar, tamir edilemeyen kapalı cam panellerde satılmaktadır. Satıcınıza başvurun ve hangi seçeneklerin mevcut olduğunu görün. İyi haber, cam panelin değiştirilmesi birkaç vida ve düzeltme parçasını çıkardıktan sonra genellikle oldukça kolaydır.
 • 1. Körfez pencere tedavisi fikirleri

  Bunlar büyük pencereler olabilir, ancak daha büyük görünmelerini sağlamak için doğru pencere tedavilerini kullanabilirsiniz! Gittiğiniz görünüme bağlı olarak aşağıdakileri kullanabilirsiniz:

 • Her bir pencerede, düzgün ve düzenli bir görünüm sağlayacak şekilde dolgunlaştırma tonları. Ağaçların arasında oturmuş gibi hissetmek için gündüz onları kaldırıp, sonra toplam mahremiyet için onları gece indirip değerlendirebilirsiniz.
 • Sabah kahveleriniz için veya en sevdiğiniz kitapınızla öğleden sonra için mükemmel olan rahat kuyruk oluşturmak için kat uzunlukta kepenkler. Kepenklerin görünümünü beğeniyorsanız ancak körfezinizin etrafında küçük bir alan yaratmak istemiyorsanız, pencerelerin kendisine tam olarak uyan kepenkleri alın.
 • Zarif bir görünüm oluşturmak için perdeler. Yine de dikkatli ol; Pencereyi kapatmak yerine çerçevelemek için panel kullandığınızdan emin olmak istersiniz!

Çiftli kapılar için entegre jaluziler sunuyoruz. Çift camlı sızdırmaz birimin içine gerçekten kurulan Venedik tarzı jaluziler - iki cam levha arasında. Bu etkileyici görünümlü panjurlar asla temizleme gerektirmez, mahremiyetinizi ve kalkan eşyalarınızı gözlerinize ve güneş ışınlarından hassas cildi çıkarmanızı sağlar. Konservatuvarda TV'deki parlamayı azaltmak için mükemmeldir.

Körlerinin mühürlü ünitelerinize dahil edilmesinin avantajı geleneksel kör bahislerle ilişkili sabit tozlama ve bakım gerektirmemesidir. Entegre panjurlar, bir odanın parlak bir güneş ışığına karşı hem mahremiyet hem de koruma sağlamasına, görüşünüzü belirsiz bırakmamasına, halbuki bir yaşam alanına veya çalışma alanına ışık girmesine izin verir.

Alüminyum bıçaklar, ışığı etkili bir şekilde yaymak ve meraklı gözlerin vizyonunu gizlemek için kaldırılabilir, indirilebilir ve eğilebilir. Görünüşünüzü sürekli düşürecek opak cam istemiyorsanız, bu panjurlar sizin için

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Alüminyum İç Blind Cam 25-30 mm Kalınlık Toz Korumalı Enerji Tasarrufu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.