Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerİç Blind Cam

Cam Arası Panjurlar, Kapı Pencere Alüminyum Panjurlar

Sertifika
iyi kalite Ferforje Cam satış için
iyi kalite Ferforje Cam satış için
Müşteri yorumları
Sen dürüst bir tedarikçisin, U ile çalışmaktan çok mutluyuz

—— Louis

Kalitesi çok iyi ve güvenebileceğine inanıyor.

—— Amy

Ben sohbet şimdi

Cam Arası Panjurlar, Kapı Pencere Alüminyum Panjurlar

Çin Cam Arası Panjurlar, Kapı Pencere Alüminyum Panjurlar Tedarikçi
Cam Arası Panjurlar, Kapı Pencere Alüminyum Panjurlar Tedarikçi Cam Arası Panjurlar, Kapı Pencere Alüminyum Panjurlar Tedarikçi

Büyük resim :  Cam Arası Panjurlar, Kapı Pencere Alüminyum Panjurlar

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: CHANGSHU CHINA
Marka adı: SYSEN
Sertifika: IGCC IGMA
Model Number: S009

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1 piece
Fiyat: negotiable
Packaging Details: plywood packing
Delivery Time: 25days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 10000 piece month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
brand name: sysen Tasarım: OEM
Yeteneği: Yüksek teknik yenilik Açılış desen: Yatay
Uygulama: Bina Sertifika: IGCC IGMA
Vurgulamak:

Windows With Within Blinds

,

In Glass Blinds

Dikey jaluziler İzoleli Cam, Düşük E Cam 2268 2268 beyaz Hava geçirmez sürgülü beyaz alüminyum butil + polisülfür

Dahili Blind'ların Temelleri

Bu özel camlar, camın içine kör veya tonlar geçiriyor. Genellikle panjurları yükselten veya alçaltan bir slayt özelliğini kullanıyorlar. Markaya bağlı olarak, hem pencere hem de kapılar için dahili kör özelliği, özellikle de veranda kapılarını bulacaksınız. Dahili kör özellik, avlu kapıları için caziptir, çünkü dışarı çıkmak için geleneksel sürgülü körlükleri açıp kapamak zorunda kalmazsınız.

Dahili Panjurların Avantaj ve Dezavantajları

Yeni pencereler gibi büyük bir kararın avantaj ve dezavantajlarını tartmak her zaman önemlidir. Dahili panjurları seçmek, belirgin avantajlar ve göz önünde bulundurmanız gereken birkaç dezavantaja sahiptir.

Avantajları

 • Jaluziler, normal güneşlikler gibi kir, yağ ve kiri toplamazlar.
 • Toz ve diğer allerjenler panjurlarda toplanmadığından, bu seçenek alerjisi olan insanlar için daha uygundur. Allerjenler toplayan geleneksel körlerden kurtulursunuz, evinizi daha sağlıklı tutarsınız.
 • İç panjur jaluziler geleneksel perdeler gibi kordonlar kullanmazlar. Bu, küçük çocuklar için boğma tehlikesini ortadan kaldırır.
 • Geleneksel panjur takmakla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Jaluzilerin kaburgaları kıvrılmamalı veya hasar görmemelidir. Bu, küçük çocukların aileleri için büyük bir beraberliktir.
 • Dışarıdaki faktörler ortadan kaldırıldığından jaluziler yeni gibi duruyorlar.
 • Çoğu şirket, pencerelerin içindeki güneşlikler daha fazla enerji tasarruflu hale getirerek daha fazla izolasyon oluşturduğunu söylüyor.
 • Bir profesyonel tarafından kurulan düzenli, yüksek kaliteli panjurlar pahalıdır. Yine de yeni değiştirme camlarına ihtiyacınız varsa, dahili kör seçeneği ile ayrı bir yedek pencere ve geleneksel panjurlar üzerinden tasarruf edebilirsiniz.

Dezavantajları

 • Bu özel bir penceredir, bu nedenle mevcut pencerelerinizin hepsini onlarla değiştirmeye karar verirseniz, pahalı bir girişimdir. Tüm pencereleri evin içinden ve dışından tutarlı bir görünüm elde etmek için yapmak en iyisidir.
 • Körleri, normal bir pencere tedavisi gibi değiştiremezsiniz. Bu özel camlardan bazıları panjurları değiştirmenize izin verir, ancak o şirketin seçimi ile sınırlı kalırsınız. Diğerleri geçiş yapma seçeneği sunmuyor.
 • Birçok şirket sade güneşlikler sunar. Dekorunuza uyacak daha dekoratif panjurlar için seçeneğiniz olmaz.
 • Temizleme zor olabilir. Conta kırılır ve toz pencere içerisine girerse, temizlenmesi için ayrı tutulmaları gerekir. Bu genellikle pencere veya kapının kasasından çıkarılması anlamına gelir.

Windows Basitleştirilmiş

Dahili panjurlar, geleneksel değiştirme camlarına ve asma perdelere alternatif oluşturmaktadır. Nihai kararınızı vermeden önce tüm seçeneklerinizi düşünün.

Bir pencere körlüğü, bir çeşit pencere örtücüsüdür . [1] Çeşitli kontrol sistemleri kullanan çok çeşitli pencere jaluzileri bulunmaktadır. Tipik bir pencere körlüğü, ahşap, plastik veya metal de dahil olmak üzere çeşitli sert malzemeden birkaç uzun yatay veya dikey oyuklardan oluşur ve bunlar kör çatılardan geçen kordonlar tarafından birbirine tutturulur. Pencere jaluzileri, manuel olarak veya uzaktan kumandayla, açık konumdan aralıklı olarak, çıtalar örtüşen ve ışığın çoğunu kapatan kapalı bir konuma döndürülerek manevra yapılabilir. Ayrıca, gölgeler denilen, çıtalar yerine yumuşak bir malzeme kullanan birkaç pencere örtüsü türü vardır.

Pencere panjurları terimi, genel olarak pencere kaplamalarını tanımlamak için de kullanılabilir - bu bağlamda, pencere panjurları, panjurlar, stor panjurları , hücresel gölgeler ( petek gölgeleri olarak da adlandırılır ), ahşap panjurlar , roma panjurları ve tabii ki , Standart dikey ve yatay panjurlar. Birleşik Krallık'ta, tentelere bazen kör veya tonlar denir.

Farklı kör tiplere genel bakış [ düzenle ]

Pencere jaluzisi tıpası. Açık pencere panjurlarının kapanmasını önlemek için eski bir pencere parçası. İsrail'deki Sarona Müzesinden.

İki genel pencere panjuru, hazır kördür ve ölçmek için yapılır . Önceden oluşturulmuş jaluziler, verilen veya ölçülen bir pencere boyutuna uyacak şekilde yapılır. Hazır körlükler, herhangi bir pencereye sığması için kesilebilen ayarlanmış boyutlarda üretilmektedir.

Bu perdeler genel olarak beş farklı kategoriye ayrılabilir: stor perdeleri (tek parçadan oluşan tekerlekli perde), Roma perdeleri, pilili perdeler, jaluziler ve dikey perdeler.

Pek çok pencere jaluzisi, kumaş, metal, plastik veya ahşap çıtalarla, açık bir konumdan (çıtaların üst üste gelmediği) kapalı bir konuma döndükleri (bunlar yaptıklarında) ayarlanır. Metal pencere panjurları, hırsızlık, sıcaklık, gözlemciler, parlama, kötü hava koşulları veya yangın (ateşe eğilimli alanlarda) korunmak için genellikle bir ev veya işin dışında kullanılır; Çoğu zaman, bu jaluziler elle çalıştırılmak yerine makinedir. [ Alıntı gerekli ]

Yatay panjurlar, ince tüylü kablolu "merdiven" sistemi kullanarak, kaburgaları askıya alıp dokuma merdiveninin üst ucunun sarılıp takıldığı döner bir tambur vasıtasıyla kapatıp açılmasını sağlarlar. Asansör kablosu , körün yukarı çekilmesini ve istenildiğinde pencerenin üst kısmına sıkıca yapışmasını sağlar.

Bir pencere gölgesi için en eski patentlerden biri 1888'de George L. Castner tarafından açıldı. [2]

Dikey panjurlar genel olarak daha geniş bir oyuk kullanır ve bir kabini bir kenara yığmak için bir kordonu çekebilir veya merkezden ayırır ve her iki ucundan istiflenir. Çıtalar, bir eğim rayın bükülmesini her bir oyuğa eşzamanlı olarak dönmeye dönüştüren bağımsız dişli taşıyıcılardan geçen üst kafa rayı muhafazasındaki bir dönen şaft vasıtasıyla döndürülebilir. Orijinal dikey perdeler, orijinal patenti tutan Edward Bopp ve Fredrick Bopp tarafından Kansas City, Missouri'de keşfedildi. O tarihteki şirket adı Sun Vertical idi. 1960'lı yıllarda patent ve şirket satıldı. [ Kaynakça ]

Pencere panjurları terimi, bazen pencere kaplamalarını genel olarak tanımlamak için kullanılır. Bu bağlamda, pencere panjurları, barlar / meyhaneler, ofisler ve benzeri evler ve ticaret binaları için hem perde hem de panjurlar da dahil olmak üzere, Ve plantasyon panjurları / Jigsaw Panjurlar, Roma perdeleri, panjurlar ve tabii ki dikey ve yatay panjurlar gibi dükkanlar. [ Kaynak :

İngiltere'de, tenteler ve pencere kepenkleri genellikle gözleri sınırlayan ve dolayısıyla gözlemciyi "görünür kör" olarak gören panjurlar altında kategorize edilmiştir. Ana tipler iki şekilde açılabilen perde storları ve yalnızca yükseltilebilen veya indirilebilen ve bazen tonlar olarak adlandırılan katı perdelerdir. [ Kaynak belirtilmeli]

Hollanda kör perdeleri ve dokuma tahta perdeler gibi bazı kör perdeler, çıtalar arasında küçük boşluklara sahiptir. Çıta örtüleri gibi kumaşların içine dikilmiş olduğundan pleated tonları gibi diğerleri boşluk bırakmazlar. [ Kaynak belirtilmeli ]

Pencere jaluzisi güneş ışığındaki ısıyı azaltmaktadır. Eski Mısır firavunlarının sarmaşıktan yapılmış perdeleri vardı. 19. yüzyılda en ucuz güneşlikler ev yapımı rulo perdeler, bezden yapılmıştır. [ Kaynak belirtilmeli]

Pencere jaluzileri elle bir kablo ile çizilebilir veya motorlu araçlarla otomatik hale getirilebilir. Motorlu panjurlar için kontroller bir duvar anahtarı veya tuş takımı, uzaktan kumanda veya bilgisayardan yapılabilir; bu da kordlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve aksi takdirde erişilemeyen pencerelerin kontrol edilmesine izin verir. Bir dizi modern ev, kör kontrolü merkezi C-Bus çözümleriyle entegre ediyor. Bu kontrol kullanım kolaylığı sağlar ve kış aylarında ısı kaybını azaltmak veya yaz aylarında güneş ışınlarını en aza indirgemek için kör operasyonun kontrolünde etkilidir.

İletişim bilgileri
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)