• Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam
  • Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam
Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam

Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CHANGSHU ÇİN
Marka adı: SYSEN
Sertifika: IGCC IGMA
Model numarası: S026

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak ambalaj
Teslim süresi: 25 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 8000 parça ayı
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

paket: ahşap ambalaj kullanım: Apartman veya ev kullanımı
stil: modern Ürün adı: Dekoratif cam sürgülü kapı
Uygulama: Bina Sertifika: IGCC IGMA
İş Tipi: Üretici firma Duvar Dolabı Tipi: Köşe Duvar Dolapları, İkili
Vurgulamak:

IGMA dekoratif panel cam

,

IGCC dekoratif panel cam

Ürün Açıklaması

Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam

 

Açıktır ki, Orta Çağ'ın sonlarında usta camcı atölyesi, müşterilerinin yapmak için hazırlandıkları masrafa göre çeşitli tasarım sınıfları üretebilen, oldukça organize bir girişimdi.Bağışçı, rahip veya meslekten olmayan kişi, konu seçimi ve temsil şekli üzerinde önemli bir etkiye sahip olsa da, bitmiş tasarım esasen usta camcının yaratılmasıydı.İkincisi, genellikle kendi başına bir sanatçıydı ve kendi tekniğinin biçimsel dilinde sanatsal olanı ifade ediyordu.özlemler onun zamanının.

Düşük demirli cam, çok düşük miktarda demir içeren silikadan yapılan yüksek berraklıkta bir cam türüdür.Bu düşük seviyedeki demir, özellikle daha büyük ve daha kalın camlarda görülebilen yeşilimsi mavi tonu ortadan kaldırır.... Düşük demirli cam, güneş panellerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Düşük demirli cam, çeşitli marka isimleri altında satılmaktadır.

Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam 0

Gizlilik Camı

Şeffaf cam, giriş kapınıza klasik ve cilalı bir görünüm kazandırır, ancak mahremiyet açısından daha az arzu edilir.Mahremiyet peşinde olduğunuz şeyse, şeffaf cam sizin için bir seçenek değildir.Burada dekoratif kapı camı devreye giriyor - daha spesifik olarak buzlu ve opak cam.

Buzlu cam, insanların evinizin içini görmesine izin vermeyen, ancak yine de güneş ışığının içeri girmesine izin veren iç ve dış kısımları bulanıklaştırır.Buzlu camın nasıl göründüğüne hayran değilseniz, giriş kapınıza ek karakter getirebilecek başka opak cam seçenekleri de var.

Dekoratif Kapı Camının Faydaları

Hangi cam türü ile giderseniz gidin, hepsi benzer faydalar sağlar.

Özelleştirme

Renk hayranı mısınız?Eğer öyleyse, vitray kapı camı tam size göre.Karmaşık bir tasarım ister ama renk sizin fincan çay değil mi?Oymalı cam en uygunudur.Mahremiyet esas endişeniz mi?Ön kapınız için çözüm mahremiyet camıdır.

Oymalı, lekeli veya özel camı seçseniz de, üç tür için de geçerli olan bir şey vardır.Evinizin tasarım ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilirler.Mevcut basit ve zarif seçeneklerin sayısıyla, sizin için mükemmel şekilde çalışacak bir tasarım bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dekoratif Kapı Camı Çeşitleri

Birkaç dekoratif cam stili mevcuttur.Her tür, herhangi bir giriş yoluna benzersiz bir dokunuş sağlamak için kendi yöntemiyle çalışır.

Oyma Cam

Oymalı cam, tam olarak göründüğü gibi - içine oyulmuş bir tasarıma sahip cam.Oymalı camın bu kadar popüler olmasının nedeni, içinde çok fazla çeşitlilik olması.Tasarım seçenekleri sonsuzdur ve evinizin tarzına uygun bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Cam tam anlamıyla oyulmuş olduğundan, parmaklarınızı üzerinde gezdirirseniz tasarımın oluklarını hissedebilirsiniz.Bundan hoşlanmadıysanız, diğer dekoratif cam seçeneklerinden biri muhtemelen sizin için daha uygun olacaktır.

Vitray

Sanat camı olarak da bilinen vitray, en çok kiliselerde ve müzelerde bulunur, ancak bu sizi korkutmamalı.Giderek daha fazla ev sahibi, basit bir nedenden ötürü bu dekoratif kapı camı seçeneğini tercih ediyor - tasarımı ne olursa olsun kesinlikle güzel.Vitray, evinizin dış cephesinin tipik olarak sıkıcı bir kısmına zarafet ve renk getirir.

Artı, çok yönlüdür.Herhangi bir evin görünümüne uyacak çok sayıda tasarım seçeneği var.Vurgu parçası olarak vitrayın kullanılması önerildiğinden, en iyi şekilde ön kapıda kullanılır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Çağdaş IGCC IGMA Vitray Dekoratif Panel Cam bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.